Služby

Optické síťe

Provádíme všechny práce pro instalaci a zprovoznění a údržbu optických sítí pro přenos dat, ať už se jedná o dopravu, propojování distribučních sítí. Instalujeme distribuční sítě na bázi drátových standardů FTT-x, GPON, Fast Ethernet, Ethernet atd. bezdrátové Wi-Fi, Wimax, GSM, LTE atd. stanice a účastnické části.

Kabel ukládáme do země bezvýkopovým a výkopovým způsobem. Zajišťujeme průchody kabelových tras pod řekami, jezery, železnicemi, dálnicemi a lesy bez otevření povrchu. Je možné instalovat optický kabel včetně silových rozvodů.

Instalace zařízení se provádí na stávající nebo ,výstavba nových anténních stožárových komunikačních věží pro mobilní operátory a soukromé zákazníky.

Elektroinstalace

Naši pracovníci, kteří provádějí opravy elektro jsou pečlivě prověření, mají platné zkoušky a certifikáty potřebné pro výkon elektrikáře, včetně dlouholeté praxe v oboru a jsou vybaveni nejmodernějšími technologiemi pro detekci a opravy elektro zařízení.

MaR

Provádíme elektroinstalace nových RD, rekonstrukce bytových a nebytových objektů. Montáže domovních přípojek k RD, bytovým domům a nebytovým objektům.
Nedílnou součástí je provádění MaR k domovním a hlavním předávacím stanicím, vč. zajištění regulace a přenosů dat.
MaR dodáváme jako komplexní činnost vč. úprav SW a vizualizací na dispečincích jednotlivých provozovatelů.

Opravy spotřebičů 

Porouchal se váš elektrospotřebič právě v okamžiku, kdy jej nejvíce potřebujete? Nevěšte hlavu, pomoc máte na dosah ruky! Zavolejte nám, zajišťujeme veškeré opravy elektro.
 

Revize elektrozařízení

Revize elektroinstalací rodinných domů, bytů a průmyslových objektů,revize staveništních rozvaděčů, revize systémů ochrany před bleskem (hromosvodů) revize elektrických spotřebičů a nářadí, odstraňování závad zjištěných při revizích elektrických zařízení, elektroinstalací, hromosvodů, 
 

Zajišťujeme veškeré opravy elektro, včetně:


Opravy poruch na elektro instalaci.Výměny a vypínačů, jističů a zásuvek. Opravy a zapojení svítidel. Zapojování domácích elektro spotřebičů včetně potvrzování záručních listů. Posuzování výše škody, včetně potvrzení pro pojišťovnu.
Elektro D&A Meliorem, spol. s r.o.
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!